RobGitarnik

RobGitarnik
Miasto:
Częstochowa
Utworów:
58
Oglądany:
16601 razy
iDesk:
Tagi:
Założenie konta:
19 grudnia 2008
Ostatnia aktualizacja:
24 lutego 2018
Muzzo Premiera nowego singla
RobGitarnik "DIAMENTOWA)
Muz.Robert Madziarz, sł. Małgorzata Iżyńska)
Produkcja : RobGitarnik SOUND TRAVEL STUDIO
Zapraszam na FB https://www.facebook.com/RobGitarnikOfficial/

Muzzo Premiera Teledysku do świątecznej piosenki Robgitarnik "Magia chwil"
(Muz. Robert Madziarz , sł. Daniel Buchowiecki)
W teledysku udział wzięli: Beata, Michał i Lenka Opalińscy,
RobGitarnik (Robert Madziarz) oraz kilka przypadkowych Osób, którym Serdecznie Dziękujemy!
Produkcja Teledysku: Tomasz Maziarz
Zdjęcia w Częstochowie: GB Film
Produkcja Muzyczna: RobGitarnik SOUND TRAVEL STUDIO

Muzzo Premiera Teledysku!!!
Serdecznie zapraszamy na premierę nowego teledysku RobGitarnik & Positive Virus "WEJDŹ NA SZCZYT"
(Muz.Robert Madziarz, sł.Daniel Buchowiecki)
Zapraszam do słuchania i oglądania!
W teledysku udział wzięli: RobGitarnik - vocal, gitara, Eryk Banasiak - bas, Łukasz Kleszcz - perkusja.
Zapraszamy ns FB: Positive Virus https://www.facebook.com/Positive-Virus-108575686456902/

Produkcja teledysku: Jurek Konieczek Da Studio Production
https://www.facebook.com/DAstudioFanPage/
Produkcja, Mix i Mastering: Robert Madziarz Sound Travel Studio https://www.facebook.com/SoundTravelStudio/
Daniel Buchowiecki - texty piosenek z pasją https://www.facebook.com/teksty.piosenek.1/?fref=ts

Muzzo Premiera!!!
28 kwietnia ruszyła światowa premiera nowego singla RobGitarnik "WEJDŹ NA SZCZYT" Piosenka do tekstu Daniela Buchowieckiego, która opowiada o tym, że do pewnych rzeczy i ról dojrzewa się długo. Czasem trzeba powiedzieć zdecydowane NIE, tym, którzy w jakiś sposób nas krępują i chcą decydować o naszym życiu. Zawsze jest dobry czas, aby to zmienić. Warto wybrać swoją drogę, która - mimo, że mniej popularna i bezpieczna - jest niezwykle wartościowa, bo Twoja! Twoja własna!!! Sam jej wybór oznacza już siłę, a reszta to tylko kwestia czasu...

Już 28 stycznia ruszyła światowa premiera nowej płyty RobGitarnik „Randka z Przeznaczeniem”choć to już trzeci krążek w dorobku Artysty to pierwszy solowy.
Na płycie znalazło się dziesięć autorskich utworów w pop-rockowym klimacie, dziewięć z nich
do tekstów Małgorzaty Iżyńskiej , Daniela Buchowieckiego jak również samego Artysty. Krążek zamyka gitarowy utwór instrumentalny 4G Broken Wings. Płytę medialnie wspiera kilkanaście stacji radiowych w Polsce, polonijne stacje w Anglii, Irlandii, Szkocji i USA, jak również kilka portali muzycznych i nformacyjnych. Single zapowiadające płytę gościły na czołowych miejscach radiowych list przebojów w Polsce i na świecie.
Projekt okładki wykonała piękna, młoda i utalentowana Artystka Magda Maziarz,
która jest również twarzą okładki.

 „Randka z przeznaczeniem” to popowo- balladowy utwór , który jest odzwierciedleniem  prawdy o każdym z nas , prawdy jaką jest dla każdego  miłość. Słowa poetki Małgorzaty Iżyńskiej, której teksty zaśpiewali także Anna Wyszkoni , Muniek Staszczyk czy Anna Maria Jopek idealnie wpasowują się w kompozycję i aranżację muzyczną Roberta Madziarza.  Piosenka jest idealnie brzmiącym utworem w przestrzeni radiowej, dlatego stała się singlem promującym nowy album Artysty o tym samym  tytule.Do piosenki w najbliższym czasie powstanie również teledysk.  Kolejna płyta Roberta Madziarza znanego od lat pod pseudonimem RobGitarnik - kompozytora, producenta muzycznego, wokalisty i gitarzysty, jest odpowiedzią artystyczną na pytania , które przynosi życie każdemu z nas i od dawna  oczekiwaną przez fanów kompilacją specjalnie skomponowanych utworów .
Płyta w wersji cyfrowej dostępna jest również we wszystkich serwisach muzycznych.

Zaapraszam na
Fanpage: https://www.facebook.com/RobGitarnikOfficial/
Kanał YouTube: https://www.youtube.com/user/RobGitarnik

Kochani z wielką radością przedstawiam Wam mój pierwszy solowy świąteczny singiel RobGitarnik ''MAGIA CHWIL''
(Muz.Robert Madziarz, sł. Daniel Buchowiecki)
Piosenka ''Magia Chwil'' mówi o tym, że zawsze jest dobry czas na przebaczenie, szczerą rozmowę, na jakąś pozytywną zmianę. Warto pamiętać o sobie, zatrzymać się na chwilę i docenić chwile z bliskimi. „Ta magia jest dla Ciebie”, więc skorzystaj z niej by każda chwila była pełna miłości, życzliwości, radości i magii nie tylko w te nadchodzące święta ale każdego dnia.


Kochani Już w styczniu ruszy światowa premiera mojej nowej płyty ,"Randka z Przeznaczeniem''. Pragnę połączyć wydanie płyty z nagraniem nowego teledysku jak również zorganizowaniem i zagraniem wraz z moim zespołem koncertu Live promującego płytę. W związku z tym uruchomiłem projekt na portalu PolakPotrafi.pl Serdecznie Was zapraszam do wzięcia udziału w moim projekcie i udostępniania- Pozdrawiam Serdecznie RobGitarnik https://polakpotrafi.pl/projekt/rob-gitarnik-plyta?utm_source=index

Muzzo Premiera!!! Nowy singiel wraz z teledyskiem RobGitarnik CZAS UWIERZYĆ
(Muz. Robert Madziarz , sł. Małgorzata Iżyńska)
„ Czas uwierzyć ” jest odzwierciedleniem nastrojów każdego z nas. Utrzymana w popowo poetyckim klimacie utożsamia się z odbiorcą. Jest pytaniem i zarazem odpowiedzią , które stawia życie bez względu na wiek czy płeć. „ Czas uwierzyć ” jest idealnym utworem radiowym , który przebija się do słuchaczy już przy pierwszych taktach. Jest życiową piosenką , która budzi refleksje , ale dodaje otuchy i siły do życia. Kompozytor i zarazem wykonawca utworu Robert Madziarz znany pod pseudonimem RobGitarnik oryginalnym aranżem zabiera słuchaczy do serca tej kompozycji. Słowa napisała Małgorzata Iżyńska, która współpracuje z Robertem od kilku lat, a także innymi wykonawcami , takimi jak min. Anna Wyszkoni czy Muniek Staszczyk. ,,Czas uwierzyć” jest zwiastunem nadchodzącej płyty RobGitarnik „Randka z Przeznaczeniem” której premiera przewidziana jest na styczeń 2017r.
W teledysku udział wzięli: RobGitarnik - vocal, gitara , Jacek Otręba- piano, Eryk Banasiak - bas, Michał Opaliński- ukulele i git. akustyczna, Janusz Szymanek - perkusja, Gość Specjalny Paweł Musiał .
Produkcja teledysku: Jurek Konieczek DA Studio.

Muzzo Premiera!!! Nowy Bardzo Wakacyjny Singiel RobGitarnik i Przyjaciele "Gorące Lato w Mieście"
Czas wolny, piękna pogoda, odpoczynek, nawet czas jakby spowalnia biegu. Kto nie kocha lata? „Gorące lato w mieście” do textu Daniela Buchowieckiego to słoneczna propozycja od Roba Gitarnika. Korzystajcie z uroków lata, bo kiedy przyjdzie zima, pozostaną tylko wspomnienia...
W teledysku udział wzięli: RobGitarnik- vocal gitara, Tomek Maziarz -gitara, Marek Radziejewski- bas, Tomasz Kernke- perkusja.
Produkcja Teledysku: Tomasz Maziarz

Muzzo Premiera!!! To już 4ty singiel zapowiadający moją nową płytę RobGitarnik i Przyjaciele pt. "Randka z przeznaczeniem. "KAŻDY MA SWÓJ CZAS!" - to nic innego jak nasze życie. Z teksem piosenki autorstwa Małgorzaty Iżyńskej( autorki tekstów dla Anny Wyszkoni, Marka Jackowskiego, Muńka czy Anny Marii Jopek)
identyfikuje się każdy z nas , a balladowy rytm muzyki Roberta Madziarza (RobGitarnik) i magicznym głosem Sylvii Napory sprawia ,że każdy może ją zanucić. Utwór to odpowiedź na pytania nurtujące dzisiejszy świat i każdego człowieka bez względu kim jest.

Super Muzzo Premiera! RobGitarnik "MOJE CICHE KOCHAM". Nowy singiel wraz z teledyskiem to kolejna odsłona nadchodzącej płyty " RANDKA Z PRZEZNACZENIEM" której premiera przewidziana jest na wiosnę 2016r.

" Moje ciche Kocham " to spisane uczucia, które nosi każdy z nas. Jeśli ktoś nie potrafi wypowiedzieć swoich uczuć głośno - dedykuje drugiej osobie piosenkę .
"Moje ciche Kocham " jest jak wyznanie - mówi autorka tekstu Małgorzata Iżyńska, która pisała teksty również dla Anny Wyszkoni czy Anny Marii Jopek.
Wraz z muzyką Rob Gitarnika utwór utrzymany jest w lekkim popowym-rockowym klimacie. Piosenka wyjątkowo melodyjna zapewne szybko odnajdzie swoich fanów.

W teledysku udział wzięli:
RobGitarnik (Robert Madziarz)- vocal, gitara, Jacek Otreba instr. klawiszowe, Maciek Bogacz - bas,Janusz Szymanek - perkusja, oraz Sylvia Napora (Moje ciche Kocham).

Produkcja Teledysku: Robert Malinowski E-MAGIX przy współpracy z Rafał Skowronek RS VIDEO FOTO.


Muzzo Premiera!!! RobGitarnik "MASZ ŚWIAT U STÓP" (Muz.Robert Madziarz, sł. Daniel Buchowiecki) To już drugi singiel wraz z teledyskiem zapowiadający płytę "Randka z przeznaczeniem"
Żyjemy w zwariowanym tempie i zwariowanym świecie. Czasem wydaje nam się, że nic w nim nie znaczymy, tymczasem każdy jest jego niepowtarzalną częścią, ważne, aby umieć z niego czerpać. Tylko martwe ryby płyną z prądem... Weź swoje życie, w swoje ręce! Najprościej jest narzekać, poddać się. Tymczasem siła jest w Tobie.
Pamiętaj - „ŚWIAT MASZ U STÓP”!
W teledysku udział wzięli: RobGitarnik (Robert Madziarz)- vocal, gitara, Sylvia (Sylvia Napora)- instr. klawiszowe , Kacper Sukiennik - bas, Karol Soforek - perkusja oraz Teatr Żywiołów Versus tj. Adrian Jagodziński, Damian Jagodziński, Daniel Gawrylewski.
Produkcja Teledysku: Jurek Konieczek DA STUDIO PRODUCTION.

Premierowo na Muzzo! RobGitarnik "ŻYCIE KOLOROWE JEST"
Kiedy mamy przy sobie ukochaną osobę, która nas inspiruje i motywuje do działania, jest idealnie. Budząc się obok niej rankiem z uśmiechem na twarzy przepełnieni radością i szczęściem,
czujemy właśnie ze życie staje się kolorowe, a wszystkie codzienne problemy nie maja znaczenia...
O tym właśnie jest moja piosenka.
Piosenka jest zapowiedzią trzeciej płyty mojego autorstwa RobGitarnik pt. "RANDKA Z PRZEZNACZENIEM" , której premiera przewidziana jest na Wiosnę 2016r.
Produkcja Teledysku: Jurek Konieczek DA STUDIO PRODUCTION.


RobGitarnik - Gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent muzyczny, muzyk sesyjny. Laureat nagrody w kategorii muzyka Plebiscytu Polish Business Network Award Londyn 2016. Na swoim koncie wydany debiutancki album zespołu Time Square 2002 i kilka singli w latach późniejszych,
oraz udział w finale Debiut Opole 2004. Udziały w przeglądach i festiwalach ogólnopolskich, wiele programów radiowych i telewizyjnych TVP 1, TVP 3, VIVA POLSKA.
Jako muzyk sesyjny udziały w studio i na scenie w różnych autorskich projektach muzycznych oraz współpraca z zespołami grającymi covery.
Od 2006 działający jako niezależny producent muzyczny w Sound Travel Studio gdzie komponuje, nagrywa i produkuje muzykę na potrzeby własne i innych Artystów, oraz zajmuje się mixem i masteringiem on-line.
Współpraca z różnymi Artystami w latach 2006-2015
zaowocowała ukazaniem się piosenek na kilku kompilacjach muzycznych sygnowanych przez MY MUSIC GROUP, Sony Music, Warner Music oraz Dee Jay Mix Club,
pod patronatem wielu Regionalnych i Lokalnych Rozgłośni Radiowych , Radia Rmf Fm, Radia Eska, jak również Polonijnych stacjach radiowych w Anglii, Szkocji, Irlandii oraz USA.
Bio:
2002 - Płyta Time Square ,,PILOCI NOCY''
2011- Płyta RobGitarnik "Moje Miasto i Ja 2000-2010" (Kompozycja , Produkcja ,Mix i Mastering)
2012 - Płyta Agata Bartolewska "Wróć Alicjo" (Kompozycja , Produkcja, Mix i Mastering)
2012 - Gorzki & Friends Pomaganie Jest Trendy II (Kompozycja , Produkcja, Mix )
2013 - Płyta Dreamer & Hypnotic ft RobGitarnik "Survive" (Współkompozycja , Mastering)
2013 - Gorzki & Friends POMAGANIE JEST TRENDY III (Kompozycja, Produkcja, Mix, Mastering)
2013 - Mistrza nie zatrzymasz - Sportowcy Dzieciom (Kompozycja , Współprodukcja & Mirek Wdowczyk)
2014 - Gorzki & Friends - HIT RAPERS (Współkompozycja - Współprodukcja & Marcin Nierubiec, Mix Mastering)
2015 - Płyta RobGitarnik i Przyjaciele 2011-2014 (Kompozycja , Produkcja, Mix i Mastering)
Single zapowiadające płytę RobGitarnik ,,RANDKA Z PRZEZNACZENIEM'' :
2015 - RobGitarnik "ŻYCIE KOLOROWE JEST" (Kompozycja , Produkcja, Mix, Mastering)
2015 - RobGitarnik "MASZ SWIAT U STÓP" (Kompozycja , Produkcja, Mix, Mastering)
2015 - RobGitarnik "‘MOJE CICHE KOCHAM" (Kompozycja , Produkcja, Mix, Mastering)
2016 - RobGitarnik "GORĄCE LATO W MIEŚCIE" (Kompozycja , Produkcja, Mix, Mastering)
2016 -RobGitarnik "CZAS UWIERZYĆ" (Kompozycja , Produkcja, Mix, Mastering)

-------------------------- Produkcja, Mix i Mastering: Robert Madziarz - Sound Travel Studio ------------------------

...................... Dziękuję Wszystkim Którzy Wraz Ze Maną Wzięli Udział w Tej Muzycznej Podróży ....................,
............... Oraz Wszystkim Tym Którzy Pomogli i Ciągle Pomagają w Promowaniu Mojej Twórczości ................


................ Wczoraj To Przeszłość, Jutro To Tajemnica ... A Dzisiaj To Dar od Losu :) Pokój od Ja ...............

RobGitarnik "DIAMENTOWA" (Muz. Robert Madziarz , sł. Małgorzata Iżyńska)

Fani

 • szczocia-klocia

  Miasto: Krzemionki

   

  Lubię posłuchać ciekawej muzy i potańczyć przy dobrych rytmach. A do...

 • Livin Fire

  Miasto: Kraków

   

  LIVIN FIRE to ognisty hard rockowy zespół czerpiący swe inspiracje...

 • Mateoo

  Miasto: Trębaczew

   

 • Sylvia

  Miasto: Muzyczne Królestwo...

   

  25.05.2015 Muzzo Premiera !!! Sylvia & RobGitarnik "PO PROSTU PRZYTUL MNIE"...

 • Hypnotic - DREAMER

  Miasto: United Kingdom - Leicester

   

  Hypnotic to 1/3 skladu grupy a wlasciwie "projektu" DREAMER. Kompozytor,...

 • evvemusic

  Miasto: Piła/Toruń

   

  Who am I? I am not sure. I change a bit everyday. I grow up, experience and...

 • _ STOWARZYSZENIE NIECHCIANYCH POETOW _

  Miasto: Lipsko / Puławy

   

  To co nas połączyło to poezja śpiewana i zamiłowanie do gitary. Bez...

 • Sympossio

  Miasto: Jędrzejów

   

  Skład zespołu: Wokal - Iwona Lechowicz Gitara solowa - Jakub Kruk...

 • Lucjan Siedlarczyk

  Miasto: Kluszkowce, Nowy Targ, Kraków

   

  Jego przygoda z gitarą z gitarą rozpoczęła się około 8 lat temu....

 • sublim

  Miasto: żywiec

   

  -----------------------------------------------------------------------------...